Χρηστίδειος τελετή 2017 – Βραβεύσεις μαθητών

Editor Κυριακή 7 Μάιος, 2017 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χρηστίδειος τελετή 2017 – Βραβεύσεις μαθητών
Χρηστίδειος τελετή 2017 – Βραβεύσεις μαθητών
Share

 

Ονόματα βραβευθέντων μαθητών και μαθητριών κατά την «ΧΡΗΣΤΙΔΕΙΟ ΤΕΛΕΤΗ 2017», ανά σχολείο και τάξη

 

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’ : Σίμου Πέτρος

Β’ : Νάκος Παντελεήμων

Γ’ : Δαμιανόπουλος Ελευθέριος

 

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Μητκάνης Στυλιανός

Β’: Δράκος Ανδρέας

Γ’: Λιάρος Σταύρος

 

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’ : Σαπαλίδου Μαρία

Α’ : Σερταρίδης Δημήτριος

Β’ : Σταυρίδης Δημήτριος

Γ’ : Φωτιάδου Γεωργία

 

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’ : Κελεκίδου Ελευθερία

Β’ : Κωστακάκης Δημήτριος

Β’ : Καραμητάνη Αγγέλα

Γ’ : Ευθυμιάδου Μαρία

Γ’ : Ρόμπης Ιωακείμ

 

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Κύρκος Μάριος

Β’: Κατικαρίδου Χρυσοβαλάντου

Β’: Λασοπούλου Βαλέρια

Γ’: Σιάκου Ειρήνη

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΙΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ

Α’: Καζόγλου Ιωάννα

Β’: Πετρίδου Ειρήνη

Γ’: Γεμενετζίδου  – Χατζηγρηγορίου Φαίδρα

 

ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΙΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ

Α’: Παρασκευοπούλου Αριστέα

Β’: Καζόγλου Ευαγγελία

Γ’: Ρέπα Θεοδώρα

 

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Παύλου Ειρήνη

Β’: Τριανταφυλλίδου Σοφία

Γ’: Καραδάκου Όλγα

 

ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Τράικου Μελπομένη

Β’: Γεωργιάδου Θωμαΐς

Γ’: Τασοπούλου Φωτεινή

Δ’: Ανατολάκη Φωτεινή

 

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Ακριτίδου Θεοδώρα

Α’: Αλεξοπούλου Αναστασία

Α’: Κετσετζή Μαρία

Α’: Ροσενλής Αλέξανδρος

Α’: Σερταρίδου Αικατερίνη

Β’: Βογδανίδης Αλέξανδρος

Β’: Κούλης Ανδρέας

Β’: Λεωνίδα Ιωάννα

Β’: Χατζητύπης Φίλιππος

Γ’: Γαύρου Ευαγγελία

Γ’: Δημητροπούλου Ελευθερία

 

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Χαρίση Φαίδρα

Β’: Λαβαντσιώτη Ευαγγελία

Γ’: Πρέμπτης Ηρακλής

Γ’: Σδήρος Νικόλαος

Γ’: Καλαούζη Δέσποινα

Γ’: Λαγού Φανή – Φωτεινή

Γ’: Πάνου Μαρία

Γ’: Τικταπανίδης Παύλος

Γ’: Φωτιάδου Καλλιόπη

 

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Μπάλκος Ευάγγελος

Α’: Νεδέλκου Φλώρα

Α’: Παπαγρηγορίου Καλυψώ

Β’: Κοσμίδου Ελένη

Β’: Μαρούσης Κωνσταντίνος

Γ’: Τσούλη Ραφαηλία

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

Α’: Δαλάκη Αναστασία

Α’: Φωστηροπούλου Μαρία

Β’: Απιδοπούλου Σουζάνα

Β’: Πέτσης Γεώργιος

Γ’: Πανοπούλου Ευδοκία

Γ’: Κύρου Αλεξάνδρα

Γ’: Παπαθανασίου Δημήτριος

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΥΗΣ

Α’: Πέτρου Ακυλίνα

Β’: Ζήση Ελευθερία

Γ’: Αλούση Ιωάννα

Γ’: Γαργάνη Γαβριέλα

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΛΕΙΝΩΝ

Α’: Ιωαννίδης Κωνσταντίνος

Β’: Παπαδόπουλος Νικόλαος

Γ’: Μπραγιάννη Ειρήνη

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ

Α’: Παπαδόπουλος Σπυρίδων

Β’: Δεληναούμης Δημήτριος

Γ’: Ρώμα Ελευθερία

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

Α’: Μιαούλη Σοφία

Β’: Μήσιος Γεώργιος

Γ’: Ταλλίδου Άννα

 

1ο  ΕΠΑΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Καπο Κριστιάνα

Β’: Ρασίτ Αχιλλέας

Γ’: Λιόντη Κωνσταντίνα

 

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Α’: Κήμε Κωνσταντίνα

Β’: Βιδίνη Ελευθερία

Γ’: Χατζητζώτζιας Αλέξανδρος

 

ΕΠΑΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΟΑΕΔ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Ζεμπερίδου Παρασκευή

Δούκα Ελπίδα

Χρήστου Ελευθερία

Γιουρούκης Σταύρος

Κολενίδης Ιωάννης

Δημητριάδης Συμεών

 

ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Παπάζογλου Τριάδα

Σαϊβανίδου Πελαγία


















Comments are closed.