Ο Βαγγέλης Ηλίας και η Νεφέλη Τίτα στο 9ήμερο IBU Biathlon Camp Serbia με...
Σε 9ημερη προετοιμασία στη Sienica SERBIA θα βρεθούν απο 9-17/6/18, οι αθλητές του ΑΟΦ Ηλίας Ευάγγελος και Νεφέλη Τίτα,
Προκήρυξη Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019
Οι ομάδες πρέπει να κάνουν δήλωση συμμετοχής το αργότερο μέχρι τις 11 Αυγούστου 2018 ημέρα Σάββατο
Ραντεβού με τα χρονόμετρα στην 4η Ανάβαση Καστανιάς για τον Φλωρινιώτη οδηγό αγώνων Τάσο...
Ραντεβού με τα χρονόμετρα στην 4η Ανάβαση Καστανιάς για τον Φλωρινιώτη οδηγό αγώνων Τάσο Χατζηχρήστο
Ραντεβού στην 4η Ανάβαση Καστανιάς δίνει ο Φλωρινιώτης οδηγός αγώνων...
Ξεκίνημα με διπλό στην Πτολεμαΐδα για τον Αριστοτέλη Φλώρινας
μπήκε με το δεξί στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος
Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου
Με ένα κάρο μετάλλια επέστρεψε ο “Shogun” από τους αγώνες
ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο SHOGUN ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
Για άλλη μια φορά έκανε τη δυναμική του εμφάνιση ο SHOGUN .Σ᾽ ένα κατάμεστο στάδιο...
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2018-2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2018-2019
ΚΑΤ.
ΟΜΑΔΑ
ΑΓ.
Ν
Ι
Η
ΓΚΟΛ
ΒΑΘ.
1
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
10
9
0
1
37-10
27
2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
10
7
2
1
32-8
23
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
10
7
2
1
28-13
23
4
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
10
5
3
2
25-16
18
5
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
10
5
0
5
18-16
15
6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
10
3
1
6
14-19
10
7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
10
3
1
6
15-22
10
8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
10
2
3
5
11-19
9
9
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
10
2
3
5
11-29
9
10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
10
2
2
6
14-20
8
11
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
10
1
1
8
11-42
4
Αναλυτικό Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ...
Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/2/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)
Το Σαββατοκύριακο 16 & 17/2/2019 είχαμε αγώνες ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ και της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας
Η ομάδα basket του “Αριστοτέλη” Φλώρινας υποδέχεται την εθνική ομάδα παίδων
Η ΟΜΑΔΑ BASKET TOY ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ
Το τριήμερο 23, 24 & 25 Μαρτίου η εθνική ομάδα basket παίδων θα φιλοξενηθεί...